Vaše ohlasy

Milí klienti, budu ráda, když se o své zkušenosti ze sezení v tarotové poradně podělíte třeba i prostřednictvím této stránky - své komentáře můžete psát níže. Pomocí nich si nejen já lépe uvědomím, nakolik má moje práce smysl, zda a kam vás v životě posouvá, ale možná vaše slova povzbudí i někoho, kdo ještě váhá vykročit na svou cestu za poznáním. 
Děkuji.Milá paní Zinburgová,
dojem ze sezení u Vás si nemůžu nechat pro sebe J. Už když jsem k Vám šla, věděla jsem, že nejste žádná čarodějnice, která mi řekne, co mě potká za deset let, ale sezení předčilo má očekávání. V podstatě jste mi neřekla nic úplně nového, ale pronesla jste zhruba 5 vět, které jsem urgentně nutně potřebovala slyšet, pomohla jste mi srovnat si myšlenky a podívat se na věc z malinko jiného úhlu pohledu. Výsledek překvapil i mě samotnou, již ten den se mi zase začali hlásit lidé na kineziologii, navíc jsem dostala rozhodující impulz k přestavbě bytu … neuvěřitelné, uklízím, smýčím, a to jsem z Vámi doporučené knížky přečetla pár stránek J. Opravdu úžasné, moc Vám děkuji a v okamžiku váhání k Vám určitě opět ráda zajdu.
Srdečně,
Jana T.

Dobrý den Mária,
nedá mi to, abych se s Vámi nepodělila o své pocity z Vašeho tarotového  kurzu "Tady a Teď: Pentagram". Nevím jak je to možné, ale skutečně to funguje. J Jsem ráda, že mě má intuice  nezklamala a navštívila jsem Vás a díky tomu nahlédla trochu do své duše. Měla jste pravdu a úplně jste odhadla můj problém a ukázala mi, že  prostřednictvím tarotu na sobě můžu pracovat a jít přes překážky a ne je pořád obcházet, ale jít přes ně  a vyřešit si je jednou pro vždy. Jak se říká "věř a víra tvá tě uzdraví". Vaše nahrávky jsem si pustila ještě jednou, hlavně tu poslední  a s odstupem toho měsíce co jsem u Vás byla, musím říct, že jsou teď v mém životě jen samá pozitiva a nebo já to aspoň tak vnímám.
Zdraví Vás Renata.

Dobrý večer p. Zinburgová,
ešte raz, aj touto cestou, ďakujem za venovaný čas. Veľmi oceňujem, že nešlo o "klasické veštenie budúcnosti", ale že ste ma do práce s kartami zapojili. Bola to moja prvá skúsenosť. Ďakujem za sprevádzanie, trpezlivosť a podporu z Vašej strany počas celého sedenia.
To, že ste mi umožnili byť spolutvorcom výkladu, vnímam ako veľký benefit. Vyslovujem ešte raz velikánske ďakujem a vrelo odporúčam každému.
Nech sa Vám darí a nech sa všetko deje tak ako má.
Mária Z.Žádné komentáře:

Okomentovat